YouTube

Wolontariat

 

"Spałam i śniłam, że życie jest samą przyjemnością, obudziłam się i spostrzegłam, że życie jest służbą na rzecz innych. Służyłam i zobaczyłam, że służba jest przyjemnością."
- Matka Teresa z Kalkuty

 

 

Każdy ma własną definicję wolontariatu. Każdy inaczej to rozumie i wartościuje. Różni ludzie podejmują się tego z różnych powodów, na różnych etapach życia. Wiele ich różni, łączy jedno – gotowość pomagania.


Pomagać można na sto różnych sposobów. Klub Młodzieżowy „BAZA” to miejsce, w którym możesz pomóc młodym osobom w nauce przedmiotów, z którymi mają trudności, zarazić własną pasją i zainteresowaniami lub poświęcić im czas i uwagę – co jest nie mniej wartościowe.


Chętnie nawiążemy współpracę z osobami, które podejmą się udzielania korepetycji, przeprowadzą warsztaty, zaproponują jakąś inną formę kreatywnego spędzania czasu lub pomogą wychowawcom placówki w przeprowadzaniu codziennych zajęć.


Bardzo zależy nam na wszechstronnym rozwoju naszych wychowanków, dlatego też jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje.


Wszystkie osoby chętne rozpocząć swoją przygodę z wolontariatem w klubie oraz  chcące uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt telefoniczny: 881 737 717.